tavvuk.com.tr 12. Altın Örümcek Web Ödüllerinde Halkın Favorisi Seçildi
Paylaşın
sepetim
Ana Sayfa Kurumsal
kurumsal
Hakkımızda

Keskinoğlu Şirketler Grubu’nun bir kuruluşu olan ve fast food sektörüne Fine Fast Food konseptiyle yeni bir soluk getiren Tavvuk; piliç dönerden çevirmeye, kanattan piliç ızgaraya kadar çeşit çeşit Keskinoğlu lezzetlerini üstün hizmet anlayışıyla, her yaştan kitleye ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Sağlıklı ve lezzetli beyaz et kavramını bir adım ileriye taşıyarak tüketicinin damak tadına uygun, ekonomik ve tüm aileye hitap eden ürünler sunan Tavvuk; restoranlarında en son teknolojiye sahip ekipmanları kullanarak piliç eti ürünlerini tüketicinin beğenisine sunuyor.

Kahvaltı seçeneklerinden, salataya, tatlı seçeneklerinden farklı sos alternatiflerine kadar çok sayıda farklı tadın; doğal bir ortamda lezzet severler için buluştuğu

İlk şubesi olan Manisa Akhisar’dan sonra İstanbul, Hatay ve Gaziantep’te bulunan yeni şubeleri ile hizmetinizde olan Tavvuk, tüketicilerden aldığı yüksek beğeni ve taleple hızla yayılarak Türkiye’de ve dünyada adın söz ettiren lezzetin vazgeçilmez adresi olacaktır.

İnsan Kaynakları

Kurumların en değerli ve en önemli kaynağı “insan’’ kaynağıdır. Tavvuk bu felsefeden yola çıkarak yaratıcı, dinamik, sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, etik değerleri yüksek kalifiye insan gücüyle oluşmuş bir kültür oluşturmayı hedefler.

Burada amaç; bahsedilen kültürün kurumun temellerine nüfuz etmesi ve hem yönetim tarafından hem de tüm çalışanlarca benimsenmiş olmasıdır. Bu yapıyı oluşturmak adına merkez ofiste dahi çalışmaya başlayacak herkes restoran eğitimi alır.

Kurum içinde oluşturulmuş kültürü; kalite, hizmet, hijyen ile harmanlayıp en temelden Tavvuk ilkeleri benimsenir. Bu ilkeleri benimsemiş ve verilen görevleri en doğru şekilde yerine getiren herkes restoran müdürlüğüne ve daha üst pozisyonlara erişebilir.

Sunulan bu fırsat herkese kariyer yollarını açık tutar. Bu doğrultuda doğru işe doğru insanı yerleştirmek, çalışmalarımıza kişisel gelişim ve kariyer olanakları sunmak, onları nitelikleri ve performansları doğrultusunda değerlendirmek, çalışanlarımızın motivasyonlarını yüksek tutmak, böylece şirket verimliliğini artırmak insan kaynakları politikamızı özetler.

Başvurularınızı info@tavvuk.com.tr adresinden yapabilirsiniz.

Misyon ve Vizyon

Misafirlerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle güvene dayalı huzur dolu ilişkiler kurup sürmesini sağlamaktır. Bu amaçla en güvenilir, lezzetli ve kaliteli ürünleri hizmet anlayışıyla sunarak misafirlerimizin mutluluğunu ekonomik ve tüm aileye hitap edecek şekilde arttırmayı amaçlıyoruz.

En değerli hazinemiz üstün kalite ve hizmet inancıyla çalışan ekibimizle, ülkemizde ve tüm dünyada hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

 

Haberler
TAVVUK Lezzeti Akdeniz'e ulaştı!
30.10.14
Lezzeti Akdeniz'e ulaştı
25.09.14
TAVVUK lezzeti Akdeniz'e ulaştı
22.09.14
Ünlü markanın hedefinde Kayseri var
22.09.14
Tavvuk'un Antalya şubesi hizmete girdi
22.09.14
Akdeniz'de de Tavvuk
22.09.14
Tavvuk lezzeti Antalya'ya ulaştı
22.09.14
Tavvuk Akdeniz'de ilk şubesini açtı
21.09.14
Siyasilerden fast food
21.09.14
Tavvuk 11'inci restoranını Antalya'da hizmete açtı
21.09.14
Beyaz ette yeni lezzet durağı
21.09.14
Tavvuk Antalya'da
20.09.14
Tavvuk Antalyalılarla etkinlikle buluştu
20.09.14
Fark yaratan TAVVUK lezzeti artık Muğla'da
17.08.14
Tavvuk, Muğla'da
16.08.14
TAVVUK'un şube zincirine yeni halka
16.08.14
Tavvuk lezzetini Milaslı da biliyor
16.08.14
'Tavvuk' lezzeti artık Pomelon'da
16.08.14
Milas'ın ilk AVM'si ile Tavvuk Lezzeti
16.08.14
Keskinoğlu Tavvuk 4 Yaşında Yurt Dışında
01.05.14
Metal Çatal, Kaşık, Bıçak
Tavvuk'ta çatal, kaşık ve bıçaklar metal! Özgürce tadını çıkarın diye.
1 Adet Kutu İçecek
Kombo menülerde seçeceğiniz 1 Adet kutu içecek.
İşletmemiz ISO 22000 ve BRC Kalite ve Global Gıda Güvenlik sertfikalarına Sahiptir.

Tavvuk Belgeleri
Yenilikler, menü ve fiyat değişikliklerinden haberdar olmak için mail listesine katılın.

GÖNDER

✓ Kaydınız başarıyla alındı.