tavvuk.com.tr 12. Altın Örümcek Web Ödüllerinde Halkın Favorisi Seçildi
Paylaşın
Franchising Başvuru
Ana Sayfa Franchising
franchising
Franchise Olanakları
Altın Yumurtlayan Tavuk

Keskinoğlu’nun altın yumurtlayan yeni konsepti Tavvuk, Türkiye’nin dünya markası, ilk tavuk zincir restoranı olma özelliği taşıyor. Kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünleri ile cazip yatırım alanına ortak olmak isteyen nitelikli yatırımcılara uygun olan Tavvuk, “sağlıklı ve lezzetli beyaz et’’ kavramını bir adım ileriye taşıyarak, Türk damak tadına uygun, ekonomik ve tüm aileye hitap eden ürünler sunuyor.

Bunları sunarken, siz yatırımcılara %100 hijyen ve gıda standartlarına uygun Tavvuk markası ile karlı bir yatırım yapma olanağını da sunmuş oluyor. Türkiye’nin her yerinde ve uluslararası alanda da yer alan Tavvuk, sizleri güler yüzlü çalışanları eşliğinde, en lezzetli tavuk ürünleri ile buluşturuyor.

Neden Tavvuk?
Neden Tavvuk?

Bir yatırımcı için en önemli nokta, şüphesiz yatırım yapacağı markanın güvenilirliği ve beraberinde gelen bilinirliğidir. Bu noktada öncelikle Tavvuk’un bir Keskinoğlu kuruluşu olması, sizleri güvenilirlik başlığı altında en doğru yerde olduğunuza ikna edecektir.

Çünkü Keskinoğlu, tesislerindeki üretim standardını, teknolojinin getirdiği yeniliklerle devamlı ileriye taşımaktadır.

ISO 22000 ve OHSAS 18001 belgelerine sahip olan Keskinoğlu Şirketler Grubu, Avrupa’ya işlenmiş piliç eti ihracatı yapan ilk Türk kuruluşudur.

Tavvuk Avantajları

1) Başarısı kanıtlanmış bir iş modeli
2) Güçlü şirket hafızasına sahip deneyimli yönetim ekibi
3) Sağlıklı büyüme stratejisi
4) Güçlü üretim ve ar-ge becerisi
5) Güçlü lojistik kapasitesi
6) Güçlü tedarik alt yapısı
7) Detaylı maliyet kontrolü
8) Çizgi dışı konsept
9) Üretimden satışa kadar, tüm aşamalarda yer alınabilmesi
10) Zengin ürün yelpazesi ile Türkiye’deki ilk Tavuk Fast Food zinciri olması

Destek

Tavvuk, size karlı ve gelecekte sürekliliği olacak bir yatırım imkanı sağlamaktadır.

Bu yatırımı yapacak olan franchise adayları Keskinoğlu markasının güvenirliliğine, geçmişteki tecrübelerine, bununla birlikte Tavvuk’un sıra dışı konsepti ve tabi ki eşsiz tavuk ürünleri ile yola çıktığının bilincinde olmalıdır. Tavuk için tercih edilen mutfak malzemelerinizin tümü, alanındaki en iyi markalardan seçilmiştir. Bu alandaki tercih daha ucuza mal edilebilecek standart kalitedeki cihazlardan yana değil; en doğru ürünü, en sağlıklı şekilde müşterilere sunma imkanı verecek olan cihazlardan yana olmuştur. Kaliteden ödün vermek, marka değerlerinizden ödün vermek anlamına gelmektedir ki bu Tavvuk markası için hiçbir zaman tercih edilmeyecek bir yaklaşım olmuştur.

Bu noktadan bakıldığında Tavvuk, sizlere en düşük maliyetler ile en doğru ve en karlı franchise yatırım olanağını sunmaktadır.

Lojistik Desteği
Keskinoğlu Şirketler Grubu bünyesinde yer alan ve geniş lojistik ağına sahip Fem Lojistik, Tavvuk yatırımcılarına bu alanda güçlü bir destek sağlamaktadır.
Yol Haritası

Tavvuk franchising adaylarının bekleyen süreçler ve izlenmesi gereken yollar

Tavvuk ailesinin bir üyesi olmaya ve bu avantajlardan yararlanmaya hazır mısınız? Buradaki kararlılığınızın derecesi, gelecek adımlara da itici bir güç olarak yansıyacaktır.

Lokasyon seçimi

Tavvuk franchising’i için ilk ve öncelikli fiziksel adım lokasyon seçimidir. Burada asıl karar verilmesi gerek nokta, tercihinizin bir cadde mağazası mı yoksa AVM içinde yer alacak bir mağazadan yana mı olacağıdır.

Öncelikle cadde mağazaları için minimum 150 m2, AVM içi mağazaları için ortak alan varsa minimum 100 m2’lik yerler tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra minimum 5 m cephesinin olması aranacak özellikler arasındadır. Bu koşullara uygun mağazanın kiralama/satın alma koşulları için yaptığınız ön görüşme sonrasında bu bilgileri bize ulaştırmanız gerekecektir. Uzman ekibimiz tarafından yapılan ve en az 48 saat içerisinde sonucu ilettiğimiz araştırmamız olumsuz ise bu bölgenin eksiklerini ve bir sonraki yer arayışınızda nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizlerle paylaşmaktayız. Eğer araştırmamız olumlu ise bir sonraki adıma geçmemiz artık mümkün gözükmektedir.


Onay ve kiralama / satın alma

Franchising veren bir işletme en iyi konsepte ve en doğru hazırlanmış iş planına sahip olsa dahi, eğer yatırımcılarına bu alandaki eğitimi ve gerekli desteği vermezse bu özellikler asla hak ettikleri değeri göremeyecektir.

Bunun için endişelenmeyin, Tavvuk size her adımda olduğu gibi bu adımda da destek verecek.

Tavvuk markasının franchise’i olmaya karar verdiğiniz günden itibaren biz sizin yanınızda olacağız.

Eğer seçtiğiniz mağaza için kiralama şartları açısından büyük bir firma ile çalışılmak istenmekteyse ve bu noktada bireysel olarak sizin yetersiz kaldığınızı düşünmekteyseniz Tavvuk olarak bu noktada sizler için iletişime geçmekteyiz.

En uygun kira ile en doğru lokasyon koşulları bir araya geldiğinde Tavvuk için bu bölümdeki süreç tamamlanmış olacaktır.

Tavvuk Fırsatları

1) Türkiye’de yer alan hanelerin %68’inin tavuk etini evinde tüketiyor olması

2) İnsanların sağlıklı yemek yeme oranlarının artıyor olması

3) Çalışan kadınların sayısı artan ülkemizde bayanların, eşlerinin ve çocuklarının restoranlardan yemek yeme oranlarının artıyor olması

4) Müşteri hedef kitlesinin parçası olan 6-40 yaş arasının Türkiye’de büyüyen popülasyon olması

Eğitim

Kendi başınıza bir işletme açmanız için harcayacağınız vakit, bir Tavvuk işletmesi açmak için harcayacağınız vakitten çok daha uzundur.

Sırasıyla lokasyon seçimi, onay ve kiralama, konsept ve dekorasyon, eğitim gibi adımları eğer tek başınıza yaptığınızı düşünürseniz bu adımların profesyonel bir ekip eşliğinde yapılmasının size kazandırdığı zamanı daha iyi fark edebilirsiniz.
Eğitim, Tavvuk yatırımcısı olmanızın en son ama en önemli adımıdır.

Bu dönemde Tavvuk işletmesini anlamak ve hayata geçirmek için belirli bir eğitime tabi tutulacaksınız.

Bu süreci 1 ay içerisinde başarıyla tamamlamış olan yatırımcılar artık Tavvuk markasının bir işletmecisi olmuş olacaktır.

Konsept ve Dekarasyon

Tavvuk’un oluşturduğu kendine has yenilikçi ve özenli tutumu konseptinde de kendini göstermektedir.

Tavuk daha evvel tercih edilen uygulananların aksine ‘fine fast food’ konseptini yansıtacak olan böylelikle müşterilerine daha doğal bir ortamda yemek yeme imkanı sağlayacak bambaşka bir çizgi yaratmayı tercih etti.

Konseptin uygulanışı için geçen süre kiralama/ satın alması tamamlanmamış bir mağaza için 30 ile 45 gün arasındadır.

Konsept uygulaması ve inşaat süresince bunu takip eden uzman kadromuz ve mağaza geliştirme sorumlumuz ile ekibi sizleri bilgilendirecektir.

Lokasyon Seçimi

Tavvuk franchising’i için ilk ve öncelikli fiziksel adım lokasyon seçimidir.

Burada asıl karar verilmesi gereken nokta tercihinizin bir cadde mağazası mı yoksa AVM içinde yer alacak bir mağazadan yana mı olacağıdır.

Öncelikle cadde mağazaları için min. 150 m2, AVM içi mağazaları için ortak alan varsa min. 100 m2’lik yerler tercih edilmelidir.

Bunun yanı sıra min. 5 m cephesinin olması aranacak özellikler arasındadır.

Bu koşullara uygun mağazanın kiralama/satın alma koşulları için yaptığınız ön görüşme sonrasında bu bilgileri bize ulaştırmanız gerekecektir.

Uzman ekibimiz tarafından yapılan ve en az 48 saat içerisinde sonucu ilettiğimiz araştırmamız olumsuz ise bu bölgenin eksiklerini ve bir sonraki yer arayışınızda nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizlerle paylaşmaktayız.

Eğer araştırmamız olumlu ise bir sonraki adıma geçmemiz artık mümkün gözükmektedir.

Haberler
TAVVUK Lezzeti Akdeniz'e ulaştı!
30.10.14
Lezzeti Akdeniz'e ulaştı
25.09.14
TAVVUK lezzeti Akdeniz'e ulaştı
22.09.14
Ünlü markanın hedefinde Kayseri var
22.09.14
Tavvuk'un Antalya şubesi hizmete girdi
22.09.14
Akdeniz'de de Tavvuk
22.09.14
Tavvuk lezzeti Antalya'ya ulaştı
22.09.14
Tavvuk Akdeniz'de ilk şubesini açtı
21.09.14
Siyasilerden fast food
21.09.14
Tavvuk 11'inci restoranını Antalya'da hizmete açtı
21.09.14
Beyaz ette yeni lezzet durağı
21.09.14
Tavvuk Antalya'da
20.09.14
Tavvuk Antalyalılarla etkinlikle buluştu
20.09.14
Fark yaratan TAVVUK lezzeti artık Muğla'da
17.08.14
Tavvuk, Muğla'da
16.08.14
TAVVUK'un şube zincirine yeni halka
16.08.14
Tavvuk lezzetini Milaslı da biliyor
16.08.14
'Tavvuk' lezzeti artık Pomelon'da
16.08.14
Milas'ın ilk AVM'si ile Tavvuk Lezzeti
16.08.14
Keskinoğlu Tavvuk 4 Yaşında Yurt Dışında
01.05.14
Metal Çatal, Kaşık, Bıçak
Tavvuk'ta çatal, kaşık ve bıçaklar metal! Özgürce tadını çıkarın diye.
1 Adet Kutu İçecek
Kombo menülerde seçeceğiniz 1 Adet kutu içecek.
İşletmemiz ISO 22000 ve BRC Kalite ve Global Gıda Güvenlik sertfikalarına Sahiptir.

Tavvuk Belgeleri
Yenilikler, menü ve fiyat değişikliklerinden haberdar olmak için mail listesine katılın.

GÖNDER

✓ Kaydınız başarıyla alındı.